X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
تکنولوژی جراحی خراسان شمالی
ورودی89

عجیب ترین تصاویر X-Ray
ارسال در تاریخ سه‌شنبه 17 بهمن‌ماه سال 1391 توسط reza

به نام پروردگار زیبایی ها 

عجیب ترین تصاویر X-Ray 

چاقو در چشم 

 

یکی از عجیب ترین عکس هایی که تا به حال با دستگاه اشعه ایکس گرفته شده است به یک جوان کره ای تعلق دارد. در این عکس به نظر می رسد که یک چاقو وارد چشم فردی شده است. در اصل بر اثر یک تصادف چاقویی وارد گونه نوجوان 13 ساله شده است و تنها شانسی که او آورده است این است که اندام های اصلی او آسیب نرسیده است. پزشکان پس از چندین ساعت تلاش توانستند چاقو را از صورت او خارج کنند.

 

ادامه عکس ها در ادامه مطلب 

انگشتر در معده سگ

یکی دیگر از عکس های جالب مربوط به یک سگ است که انگشتری قیمتی را بلعیده است. "خانم وولی" صاحب این سگ می گوید چند وقتی بود که انگشتر مادر بزرگم را گم کرده بودم تا اینکه تصمیم گرفتم با یک فلزیاب به دنبال آن بگردم. او پس از جستجو متوجه شد که انگشتر در بدن سگش است و سپس آن را با سرعت به یک دامپزشکی برد. پس از عکس برداری مشخص شد انگشتر الماس 100 ساله این خانم در شکم یک سگ قرار داشته است.

خلال دندان در شکم

چند سال پیش پسر بچه ای برزیلی مورد عکس برداری قرار گرفت که نتیجه آن بسیار جالب بود. در شکم این پسر بچه دو ساله نزدیک به 42 خلال دندان قرار داشت که برخی از آن ها بیش از 6 سانتی متر طول داشته اند. این پسر بچه پس از 4 ساعت عمل جراحی بهبود پیدا کرد.

دریل در داخل چشم

یکی از ترسناک ترین عکس های اشعه ایکس متعلق به کارگری به نام "رون هانت" است. در این عکس کاملا مشخص است که یک مته دریل از چشم این فرد وارد شده و سپس از پشت سر او خارج شده است. این کارگر در حالی که روی نردبان کار می کرده است به زمین می افتد و از روی بد شانسی با صورت به دریل برخورد می کند. البته این مته به مغز او آسیبی وارد نکرده بود از همین رو توانست نجات پیدا کند.

قیچی جامانده از عمل

یکی از اتفاقاتی که در عمل های جراحی رخ می دهد جا ماندن وسایل در داخل بدن بیمار است که اگر در نقاط حساسی باشد بسیار خطرناک است. در سال 2004 فردی به نام "پت اسکینر" به علت دردهای زیاد شکم به پزشک مراجعه کرد و پس از عکس برداری متوجه شد که یک قیچی 10 سانتی متری در شکمش از سال 2001 باقی مانده است. او در سال 2001 یک عمل جراحی در ناحیه کلیه و شکم داشته است که این قیچی یادگاری از آن بوده است.

چاقو جا مانده زورگیرها

یکی از عکس های بسیار جالب به فردی به نام "نیر لی" از چین تعلق دارد. او برای 4 سال به طور مداوم سردردهای بسیار شدید داشت تا اینکه نزد پزشک رفت. بعد از عکس برداری مشخص شد یک چاقو در پیشانی او قرار دارد. او 4 سال پیش مورد یک سرقت قرار گرفته بود و زورگیرها با چاقو به سر او زده بودند ولی او متوجه نشده بود. پزشکان می گویند زنده ماندن او پس از این 4 سال یک معجزه است. این چاقو پس از یک عمل جراحی از سر او خارج شد.
طبقه بندی:

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم